OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, efter Giacometti, 2000-talet.

338182. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, efter Giacometti, 2000-talet.

Kvinnofigur monterad på sockel
Häjd inklusive sockel, 43 cm.

Bruksskick
Slitage på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häjd inklusive sockel, 43 cm.

Bruksskick
Slitage på sockel.

Antal besök: 988