OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, efter Milo, 2000-talet.

338173. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, brons, efter Milo, 2000-talet.

Kvinna på boll monterad på sockel
Höjd inklusive sockel, 25 cm.

Bruksskick
Slitage på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive sockel, 25 cm.

Bruksskick
Slitage på sockel.

Antal besök: 1 080