SOFFA, utdragbar för säng, allmoge, 1800-tal.

338126. SOFFA, utdragbar för säng, allmoge, 1800-tal.

Längd 189 cm.

Slitage, senare bemålning, renoverad, kompletterad. Sitts saknas. Maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 189 cm.

Antal besök: 2 325