DRÄKTSMYCKEN, 8 st, till "Värendsdräkten", silver, bland andra Yngve Lindh, Växjö, vikt 117 gram.

338050. DRÄKTSMYCKEN, 8 st, till "Värendsdräkten", silver, bland andra Yngve Lindh, Växjö, vikt 117 gram.

Ett smycke stämplat Yngve Lindh, övriga RCN med mera.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 551