HÄNGSMYCKE, samt armband, brons, 1900-talets andra hälft.

338049. HÄNGSMYCKE, samt armband, brons, 1900-talets andra hälft.

Hängsmycke med höjd 6,2 cm, kedjans längd 70 cm
Armband med diameter 6 cm.

Kedjans låsring saknas, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Armband med diameter 6 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 770