DRÄKTSMYCKEN, 9 st, till "Värendsdräkten", silver, bland andra Yngve Lindh Växjö, vikt 161 gram.

338037. DRÄKTSMYCKEN, 9 st, till "Värendsdräkten", silver, bland andra Yngve Lindh Växjö, vikt 161 gram.

Ett smycke stämplat Yngve Lindh, övriga stämplade HGS och RCN.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 752