STEGPALL med montering för barnsits, AWAB, 1900-tal.

337992. STEGPALL med montering för barnsits, AWAB, 1900-tal.

Total höjd ca 77 cm.

Slitage, rost, kompletterade fotavslut, smärre skador på matta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 77 cm.

Antal besök: 6 801