MATSERVIS, porslin, märkt Import.

337985. MATSERVIS, porslin, märkt Import.

112 delar.

Slitage samt smärre nagg kan förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

112 delar.

Antal besök: 4 077