ANNA STINA MURRAY. Tillskriven. Porträtt av Margareta Dorothea Muller, född Murray. olja på duk, 1900 tal.

33795. ANNA STINA MURRAY. Tillskriven. Porträtt av Margareta Dorothea Muller, född Murray. olja på duk, 1900 tal.

A tergo Margareta Dorothea Muller, född Murray, 1724, död 1815. Gift med Grossh. David Murray.
72x55 cm.

skador färgbortfall på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

72x55 cm.

skador färgbortfall på duk.

Antal besök: 2 345