YO JOHANSSON. Kustbild, olja på pannå, signerad.

337959. YO JOHANSSON. Kustbild, olja på pannå, signerad.

37 x 46 cm.

ytslitage.

Yo Johansson (1897–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 46 cm.

ytslitage.

Yo Johansson (1897–1963)

Antal besök: 803