EVE ERIKSSON. Självporträtt, olja på pannå, signerad och daterad 58.

337922. EVE ERIKSSON. Självporträtt, olja på pannå, signerad och daterad 58.

42,5 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42,5 x 34 cm.

Antal besök: 3 365