PAPPERSKORG, "Rainbow", Martin Åberg, Servex, Sverige, 1900-talets andra hälft.

337884. PAPPERSKORG, "Rainbow", Martin Åberg, Servex, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Formpressat trä. Brännmärkt. Höjd ca. 47 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 349