MOCCASERVIS, 27 delar, art deco, Gunnar Nylund för Lidköping, 1900-tal.

337877. MOCCASERVIS, 27 delar, art deco, Gunnar Nylund för Lidköping, 1900-tal.

Moccakanna
Gräddkanna
Sockerskål
12 Moccakoppar
12 Moccafat.

Mindre bruksslitage.
Sockerskål med lagning på hänkel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Moccakanna
Gräddkanna
Sockerskål
12 Moccakoppar
12 Moccafat.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 734