KANDELABER för 5 ljus, mässing på marmorsockel, rokokostil, 1900-tal.

337792. KANDELABER för 5 ljus, mässing på marmorsockel, rokokostil, 1900-tal.

Märkt EHAB, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt EHAB, höjd 44 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 738