FIGURIN, glas, Marcolin FM Konstglas, 1900-tal.

337767. FIGURIN, glas, Marcolin FM Konstglas, 1900-tal.

Fågel.
Längd ca 71 cm. Höjd ca 31 cm.

Gravyrmärkt "Jonatan". Smärre slitage, repor på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel.

Antal besök: 1 290