LJUSSTAKAR, samt brevställ, bakelit samt mässing, 1900-tal.

337756. LJUSSTAKAR, samt brevställ, bakelit samt mässing, 1900-tal.

Ljusstakar, ett par med höjden 10,5 cm
Brevställ, med längden 14,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 334