Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
JENS MEYER ANDERSEN. Hästsläde i vinterlandskap, olja på duk, signerad.
337743. JENS MEYER ANDERSEN. Hästsläde i vinterlandskap, olja på duk, signerad.
30 x 40 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 40 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
1 915