STOLAR, 2 + 1, 1900-talet början.

337699. STOLAR, 2 + 1, 1900-talet början.

pinnrygg.

Slitage, ostabila.

Gör en kostnadsfri värdering!

pinnrygg.

Slitage, ostabila.

Antal besök: 873