SKULPTURER, 15 st, Keramik, kopia av terakottaarmén, Kina.

337671. SKULPTURER, 15 st, Keramik, kopia av terakottaarmén, Kina.

Höjd 12 - 32 cm.

Bruksslitage samt huvudet på den störste är limmat. Mindre färgbortfall samt något nagg. Den största sittande med avsaknad av hand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 - 32 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 797