HALSBAND, rodiumpläterad brons, "Stiff upper lip", Rock by Sweden, design Laila Bagge, 2000-tal.

337580. HALSBAND, rodiumpläterad brons, "Stiff upper lip", Rock by Sweden, design Laila Bagge, 2000-tal.

Bredd ca 4, längd ca 40 - 45 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 935