SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors glasbruk, 1961. Signerad.

337576. SKÅL, glas, "Coquille", Paul Kedelv, Flygsfors glasbruk, 1961. Signerad.

Längd 26, höjd 12 cm
Signerad Coquille, Flygfors 61.

Repor på skålens undersida, små märken på skålens insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26, höjd 12 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 223