337560. BUNDLE LOT BURKAR I SILVER 38 bitar.
Består av diverse små burkar, en tändsticksask och en fingerborg. DELVIS Förgylld på insidan. Alla stämplade 800 eller 925 etc.
Diameter upp till 6,5 cm.
Bra övergripande skick. Några burkar med små stötar.
Diameter upp till 6,5 cm.