OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utan titel, Akvarell. Häst.

337527. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Utan titel, Akvarell. Häst.

Signerad Beihong. Reproduktion, 1900 tal. 27 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Z-point Auktioner
Antal besök: 1 178