ARMBANDSUR, Tissot, Seastar.

ARMBANDSUR, Tissot, Seastar.
337456. ARMBANDSUR, Tissot, Seastar.

Boett i 18K guld, länken förgyllt silver, ingravering: "För nit och redlighet i rikets tjänst".

Bruksslitage, battridriven samt slitage på länken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 799