LARS NORDIN. "Big smile", silkscreen, signerad a tergo och numrerad 2/18.

337453. LARS NORDIN. "Big smile", silkscreen, signerad a tergo och numrerad 2/18.

94 x 108 cm.

Smärre spår av färg. Ytslitage kring spännram.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 108 cm.

Antal besök: 1 620