ANTONIO DE FELIPE. "Audrey con Gato", serigrafi, signerad och numrerad 23/50.

337452. ANTONIO DE FELIPE. "Audrey con Gato", serigrafi, signerad och numrerad 23/50.

Ca 71 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 71 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 378