BORD MED PORFYRSKIVA, 1800-tal.

337409. BORD MED PORFYRSKIVA, 1800-tal.

Bord med rikt skuren dekor.
Ca. längd 53, bredd 33, höjd 77 cm.
Proveniens Kalmar Slott.

Skiva med nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med rikt skuren dekor.
Proveniens Kalmar Slott.

Skiva med nagg.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 731