STOLAR, 4 st, Svante Schöblom, Overman, plast och metall, 1900-talets senare hälft.

337399. STOLAR, 4 st, Svante Schöblom, Overman, plast och metall, 1900-talets senare hälft.

Sitsar och ryggar av grön plast. På metallfötter. Märkta undertill. Staplingsbara på varandra.
Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 048