ANTTI FAVÉN. Insjölandskap med hus. Olja på duk, uppklistrad, signerad och daterad 1945.

337379. ANTTI FAVÉN. Insjölandskap med hus. Olja på duk, uppklistrad, signerad och daterad 1945.

54 x 65 cm.

Oramad. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Oramad. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 420