BURKAR och BRICKOR, 11 st, plåt, 1900-tal.

337352. BURKAR och BRICKOR, 11 st, plåt, 1900-tal.

Bl.a IRA, Kiellands, Svea Choklad, tobaksburkar m.m.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 951