BLOMBORD samt BLOMSTERPIEDESTAL, rotting, 1900-tal.

337332. BLOMBORD samt BLOMSTERPIEDESTAL, rotting, 1900-tal.

Blombord på hjul, längd 100, höjd 60 cm.
Blomsterpiedestal, höjd 116 cm.

Bruksslitage, mindre skador. Blombordets hjul med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 628