LOCKASK, silver, otydliga mästarstämplar. 1815, vikt ca 150 gram.

337292. LOCKASK, silver, otydliga mästarstämplar. 1815, vikt ca 150 gram.

Invändigt förgyllt. Locka krönt av knopp. Diam 7 cm.

Bruksslitage. Lock med mindre hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081