OLJELAMPA, silver, Georg Jensen, Köpenhamn, innan 1927, vikt ca 175 gram.

337291. OLJELAMPA, silver, Georg Jensen, Köpenhamn, innan 1927, vikt ca 175 gram.

Oljelampa med dekor av blomsterknoppar. Höjd 9 cm.
Svenska importstämplar.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svenska importstämplar.

Smärre repor.

Antal besök: 3 028