Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Keramik & Porslin
ILSE CLAESON. VAS, porslin, Rörstrand. Grön o svart dekor, 30-tal.
33728. ILSE CLAESON. VAS, porslin, Rörstrand. Grön o svart dekor, 30-tal.
Höjd 30 cm.
Glasyrkrackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Glasyrkrackeleringar.
Göteborgs Auktionsverk
10 753