THYRA STENBERG. Blomsterstilleben, olja på pannå, osignerad.

337225. THYRA STENBERG. Blomsterstilleben, olja på pannå, osignerad.

26x25 cm
Thyra Stenberg 1885 - 1975.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

26x25 cm
Thyra Stenberg 1885 - 1975.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 994