GUSTAF NYMAN. Olja på duk, fiskeläge, otydlig signatur.

337217. GUSTAF NYMAN. Olja på duk, fiskeläge, otydlig signatur.

59x89, yttermått 73x103 cm.

Slitage, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

59x89, yttermått 73x103 cm.

Slitage, krackeleringar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 726