BERNT RINGQVIST (1917-1966). Modell, akvarell, signerad Bernt.

337146. BERNT RINGQVIST (1917-1966). Modell, akvarell, signerad Bernt.

16x12 cm
"Till Hilding 7.8.52".

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

16x12 cm
"Till Hilding 7.8.52".

Något gulnad.

Antal besök: 848