REINHOLD LJUNGGREN. Vinterlandskap med hus, färglitografi nr 292/360, signerad.

337133. REINHOLD LJUNGGREN. Vinterlandskap med hus, färglitografi nr 292/360, signerad.

25x35 cm.

Något gulnad.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

25x35 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 894