ARMBAND och RING i 18K gulguld, Bismarcklänk, svenska stämplar.

337047. ARMBAND och RING i 18K gulguld, Bismarcklänk, svenska stämplar.

Ring med genombruten dekor. Sävsjö Guldsmeds AB, Sävsjö, 1992. Vikt 2 gram, storlek 16,75/53. Stämplad W&A, s, Kattfot, 18K, S10.
Armband med två säkerhetslås. Svedbom & Co. Vikt 6 gram, längd 18,5 cm. Stämplad Kattfot, KFS, 18K.
Total vikt 8 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 8 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 2 947