Helsingborgs Auktionskammare
Övrigt
Teknika & Nautika
TELEFON, svartlackerad plåt, tidigt 1900-tal.
337043. TELEFON, svartlackerad plåt, tidigt 1900-tal.
Höjd 28 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
766