FICKUR , Waltham, Basis, 2 st silver.

336818. FICKUR , Waltham, Basis, 2 st silver.

Waltham, goldfilled. Nyckelur silver. Lux silver. Basis med kåpa. Diameter ca 5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 288