RING, samt hänge, brons, K-E Palmberg, Alton. 1970-tal.

336806. RING, samt hänge, brons, K-E Palmberg, Alton. 1970-tal.

Hängets diameter 6, höjd 9 cm
Ringens storlek är justerbar, ringens längd 2,7 cm.

Enstaka repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hängets diameter 6, höjd 9 cm

Enstaka repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 543