CHIFFONJÈ, björk med svärtade detaljer, empire.

336799. CHIFFONJÈ, björk med svärtade detaljer, empire.

Längd 104, bredd 54, höjd 102 cm.

Invändig knopp saknas, lagningar, smärre träskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 941