ÖRHÄNGE i 18K gulguld, 3 par, dekor av Bismarcklänk.

336791. ÖRHÄNGE i 18K gulguld, 3 par, dekor av Bismarcklänk.

Tre par örhänge med dekor av Bismarcklänk. Ett par med stel länk, två par med rörlig.
Längd från 2,5 cm till 1,5 cm.
Snurrebussar stämplade, 750 samt 18K.
Total vikt 3 gram.

Bruksskick.
Ask medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt 3 gram.

Bruksskick.
Ask medföljer.

Antal besök: 607