HÄNGARE MED PARAPLYSTÄLL, funkis, 1900-talets första hälft.

336776. HÄNGARE MED PARAPLYSTÄLL, funkis, 1900-talets första hälft.

Förkromad metall och trä. Höjd 195 cm, diameter 65 cm.

Bruksslitage. Några skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777