FLAMSKVÄVNAD, signerad, daterad 1925.

336774. FLAMSKVÄVNAD, signerad, daterad 1925.

Dekor av hästar, blommor, fjärilar och fåglar
55 x 100 cm.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 100 cm.

Bruks och åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 825