LJUSSKRONA, "Sturehov", 1700-tals-serien, IKEA, 1990-tal. Total höjd ca. 98 cm.

336708. LJUSSKRONA, "Sturehov", 1700-tals-serien, IKEA, 1990-tal. Total höjd ca. 98 cm.

Stomme av mässing. Prismor bland annat lövformade, stavar, stamglas samt avslutande klot. Fyra ljushållare, 4 ljuspunkter. Etikettmärkt. Höjd 70 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 398