MATSERVIS, 20 delar, stengods, "Elisabeth", Marianne Westman, Röstrand.

336653. MATSERVIS, 20 delar, stengods, "Elisabeth", Marianne Westman, Röstrand.

6 Djupa fat
8 Assietter
1 Tallrik
2 Karotter med lock
2 Skålar
1 Stekfat.

Mindre bruksslitage.
2 djupa fat med litet nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 Djupa fat
8 Assietter
1 Tallrik
2 Karotter med lock
2 Skålar
1 Stekfat.

Mindre bruksslitage.
2 djupa fat med litet nagg.

Antal besök: 715