BERIT SVENSSON FRADERA. Olja på duk, "Landskap", signerad Berit, daterad -63.

336597. BERIT SVENSSON FRADERA. Olja på duk, "Landskap", signerad Berit, daterad -63.

45 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 53 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 304