BORDSLAMPOR, ett par, samt VÄGGLAMPETT, gulmetall, 1900-tal.

336581. BORDSLAMPOR, ett par, samt VÄGGLAMPETT, gulmetall, 1900-tal.

Lampettens höjd exklusive glödlampor: ca 31 cm.
Bordslampornas höjd exklusive glödlampor: ca 20 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 616